Danes, 17. 4. 2018, se je na naši šoli odvijalo polfinalno tekmovanje skupine C v košarki za mlajše deklice. Naše košarkarice so borbeno razpoložene vstopile v prvo tekmo z nasprotnicami iz OŠ Staneta Žagarja in jo tudi suvereno začele. V naslednji dveh tretjinah so le-te stopile našo prednost in povedle, tako da je bil končni rezultat 31 : 38. Drugo tekmo sta med sabo odigrali obe gostujoči ekipi in na koncu so se zmage ponovno veselile igralke OŠ iz Kranja, z rezultatom 40 : 48. Malce razočarano pa še vedno željne zmage so se naše igralke podale v tekmo z igralkami OŠ Draga Bajca Vipava. Tekma je bila napeta in borbena vse do zadnje tretjine, v kateri so izkušnje prevesile tehtnico na stran gostujoče ekipe, ki je zmagala z rezultatom 40 : 24. Vsem igralkam in trenerki Nini Dolenc čestitamo za prikazano igro in veliko lepih košarkarskih potez.