Tudi letos vas vabimo na zanimivo, predvsem pa uporabno predavanje z naslovom VZGOJA ZA CELOSTNI RAZVOJ OTROKOVIH MOŽGANOV.
Vzgojiti otroka v odgovorno in samostojno osebo je želja vsakega starša. Pot do cilja pa pogosto predstavlja izziv in nešteto zastavljenih vprašanj. Vzgoja, izkušnje in doživetja neposredno vplivajo na razvoj možganov, ki se v obdobju otroštva in odraščanja najbolj oblikujejo. Otrok za zdrav razvoj potrebuje usklajeno delovanje možganov, pri tem pa mu v otroštvu in odraščanju morajo pomagati starši, ker sam tega ne zmore.
Pridružite se nam na predavanju, ki bo v četrtek, 22. novembra 2018, ob 17.30 v glasbeni učilnici (319). Jasmina Kristovič bo govorila o tem, kako različne oblike vzgoje vplivajo na razvoj možganov, zakaj so meje, doslednost, red in odgovornost v otroštvu pomembni pri razvoju možganov, kako vzgajati, da se bo otrok razvil v odgovorno in samostojno osebo, kako ukrepati proti brezciljnosti in dolgčasu in še kaj.