Spoštovani starši!

Vsak starš želi biti svojemu otroku navdih, opora in zgled. A dober starš se ne rodi. Dobri starši postajamo iz dneva v dan, ko iz različnih koncev povezujemo modrosti in se ob tem zmeraj znova zavemo, da se učenje nikoli ne konča.

Podprli smo Šolo za starše, da lahko kakovostne vsebine širimo tudi v času, ko so naša življenja omejena. Vabimo vas na niz spletnih predavanj za starše v januarju in februarju. Oglejte si program, izberite vsebine in se prijavite (ob kliku na prijavo si lahko na spodnjem delu spletne strani preberete tudi natančnejše opise posameznih predavanj). Vsa predavanja so za vas brezplačna.

Še posebej izpostavljamo predavanje NAJBOLJŠA VERZIJA SEBE PRI STARŠEVSTVU, ki bo 10. FEBRUARJA 2021 ob 18. uri. Predaval bo dr. ALEKSANDER ZADEL, ki s kančkom humorja poslušalce povabi h globljemu razmisleku o sebi in o svojih odnosih z drugimi.
Predavanje dr. Zadela vam bo na voljo tudi kasneje, v primeru da boste zasedeni z drugimi obveznostmi.

Izkoristimo priložnosti za skupno učenje in raziskovanje svojih notranjih moči.
Srečno in vse dobro.