V ponedeljek, 15. februarja 2021, začenjamo s poukom za učence 4. do 9. razreda.

Opozorili bi vas na nekaj posebnosti:

• v šolo prihajajo samo popolnoma zdravi učenci
  • učenci 1. do 5. razreda vstopajo v šolo skozi vhod pri šolskem parku (Katernik)
  • učenci od 6. do 9. razreda in vozači vstopajo v šolo skozi vhod pri Elektru
  • učenci bodo po oddelkih v svojih matičnih učilnicah (razporedi visijo v garderobi in na vratih učilnic)
  • izven matičnih učilnic, tudi ob prihodu v šolo je za vse učence predpisana uporaba mask
  • še vedno veljajo vsa znana priporočila vezana na epidemijo kovid19 (higiena, varnostna razdalja, zračenje, uporaba zaščitnih mask …)
  • za vse vozače bo veljal enak vozni red, kot je bil pred epidemijo
  • podaljšanega bivanja z učence 4. in 5. razredov ne bomo izvajali
  • za varstvo vozačev bo poskrbljeno
  • vsi učenci naj po pouku oziroma po kosilu čimprej odidejo domov
  • vsi starši obvezno sporočite spremembe za prehrano, do nedelje, 14. februarja 2021, do 24.00 ure na naslov: prehrana@osziri.si

Učencem želimo, da bi bil ponoven začetek vesel in prijeten ter da bi uspešno nadaljevali s svojim delom do konca šolskega leta.