Starši in učenci petih razredov. Zbor pred odhodom v poletno šolo v naravi v Savudrijo je v PONEDELJEK, 30. 8. 2021 ob 6.15 uri na parkirišču ob cerkvi pri novi športni dvorani.

Ker nas na poti do našega morskega doma čaka tudi obisk solin in je napovedano lepo vreme, naj imajo otroci s seboj pokrivala in plastenko z vodo (športni bidoni pogosto puščajo). Poleg tega starše pozivamo, da so dokumenti – osebna izkaznica oz. potni list ter zdravstvena izkaznica na dosegu roke, ker jih boste pred odhodom oddali razredni učiteljici.

Zaželjeno je, da imajo otroci v žepu puloverja vrečko v primeru slabosti. Na samem avtobusu je obvezna uporaba zaščitne maske.

V primeru sprememb s strani NIJZ-ja, bo morebitna odpoved najavljena na spletni strani šole.