Spoštovani starši in učenci,

na spletni strani šole (zavihek KNJIŽNICA – zavihek UČBENIŠKI SKLAD) je objavljen izbor učbenikov, delovnih zvezkov in potrebščin za naslednje šolsko leto:

IZBOR UČBENIKOV, DELOVNIH ZVEZKOV IN POTREBŠČIN 2021/22

Učenci 1. triade poleg učbenikov v šoli prejmejo tudi delovne zvezke – brezplačno.

Prijavnico za učbeniški sklad prejmejo starši bodočih prvošolcev in novi učenci, prijava velja za celotno šolanje. Vsi ostali ste avtomatsko vključeni v učbeniški sklad.

Nekaj predlogov, kje lahko opravite nakup:

VRAČANJE UČBENIKOV

Učbenike bodo učenci vračali zadnje dni pred zaključkom šolskega leta. O dnevu vračanja jih bodo obvestile učiteljice oz. učitelji. Nove boste prevzeli v zadnjem tednu avgusta, točen razpored bo objavljen na spletni strani šole v drugi polovici avgusta. UČBENIKE PRED VRAČILOM PREŠTEJTE IN UREDITE!

(Skupno 1.474 obiskov, današnjih obiskov 1)