Danes je na osnovni šoli Šturje v Ajdovščini potekal polfinalni turnir Košarkarskega Superšolarja za starejše deklice v skupini C.
V prvi tekmi so se pomerile košarkarice iz OŠ Šturje ter OŠ Matija Čopa. Po izjemno izenačenih dveh tretjinah, so v zaključku več pokazale Kranjčanke, ter se veselile prve zmage z rezultatom 38 : 29.
V drugi tekmi so na parket stopila naša dekleta in z borbeno ter kolektivno igro nadigrale zmagovalke prve tekme (51 : 29).
Osredotočenost, dobra obramba, skoncentrirani zaključki v napadu in EKIPNI DUH so naše igralke krasili tudi v zadnjih treh tretjinah polfinalnega tekmovanja. Zaključile so ga z zmago, in sicer 39 : 23.