V mesecu marcu je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja matematike, na katerem je na naši šoli sodelovalo 180 učencev od 1. do 9. razreda. Priznanje Kenguru je osvojilo 70 učencev.

Najboljši učenci od 6. do 9. razreda so si prislužili uvrstitev na regijsko tekmovanje, ki je potekalo v sredo, 6. aprila, na OŠ Ivana Groharja v Škofji Loki.  Naši učenci so dosegli odlične rezultate. Kar 26 učencev je osvojilo bronasto Vegovo priznanje. Najboljši učenci pa se bodo za srebrna in zlata priznanja potegovali na državnem tekmovanju, ki bo v soboto, 23. aprila.

Ti učenci so:

Ula Mur in Sara Deronja iz 6. razreda, Maja Eniko iz 7. razreda, Mihael Praznik, Sara Naglič, Izadora Kopač in Timotej Ian Poljak iz 8. razreda ter Anže Kopač iz 9. razreda.

Vsem učencem čestitamo za dosežena priznanja na šolskem in regijskem tekmovanju. Udeležencem državnega tekmovanja pa čim več uspešno  rešenih nalog.