10. aprila je bilo v Kranju državno tekmovanje iz vesele šole, ki se ga je udeležilo tudi 11 učencev naše šole od 4. do 8. razreda.

5 učencev je osvojilo zlata priznanja: Kristina Cankar iz 4. a, Nejc Filipič iz 5. b, Sara Ferreira in Rebeka Cankar  iz 7. b in Rok Filipič iz 8. a.

6 učencev pa je osvojilo srebrna priznanja: Zala Mali iz 4. b, Mihael Praznik in Liza Poljanšek iz 5. a, Ian Timotej Poljak iz 5. c, Alja Deronja iz 6. a, in Urh Mur iz 8. b.

Sara Ferreira je na državnem tekmovanju osvojila vse možne točke in je skupaj z Rokom in Nejcem Filipičem, ki sta tudi dosegla ustrezno število točk, povabljena na zaključno prireditev Bistroumi, ki bo v Festivalni dvorani v Ljubljani 19. 5., kjer bodo prejeli zlata priznanja ter posebne nagrade.

Čestitamo vsem veselošolcem za lep uspeh