V petek, 13. 10. 2023 je potekalo jubilejno 25. šolsko tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni. V poznavanju epidemije 21. stoletja se je preizkusilo 12 osmošolcev in 21 devetošolcev.

18 učencev prejme bronasto priznanje in sicer iz 8. b razreda: Magdalena Mitrova in Sara Deronja, iz 8. c razreda: Sara Podlesek, Lara Podlesek in Jona Kristan, iz 9. a: Kristina Cankar, Maja Eniko, Lana Mlinar  in Ava Burjek, iz 9. b razreda: Zala Mali, Lana Bogataj, Manca Demšar in Anja Razingar ter iz 9. c: Tara Krvina, Lara Mole, Lana Vrhovec, Nela Pečelin in Gaj Gluhodedov.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo za dosežen rezultat, še posebno dobitnikom priznanj in najboljšim trem: Zali, Kristini in Tari, ki se bodo 28. 11. 2023 udeležile tudi državnega tekmovanja.

Učenke, na državnem preizkusu vam želimo veliko znanja in tekmovalne sreče, pridobljeno znanje pa naj vam koristi tudi v življenju.