Vpis v čipkarsko šolo za šol. l 2020/2021

Spoštovani starši!

Tudi v šolskem letu 2020/2021 bomo našim učencem od 2. do 9. razreda omogočili obisk čipkarske šole.  Da bomo lažje organizirali pouk klekljanja,  vas prosim, da izpolnite spodnjo prijavnico in jo pošljete na elektronski naslov učiteljici Branki Grošelj,  do petka, 19.06.2020.

PRIJAVNICA

Učenci bodo v čipkarski šoli dobili vse potrebne pripomočke za klekljanje. Stroški materiala so 15 € za celo leto. Prosim vas, da stroške poravnate preko položnice v mesecu oktobru.

Starši, katerih otroci v naslednjem šolskem letu ne bi želeli obiskovati čipkarske šole, to sporočite na elektronski naslov učiteljice Branke Grošelj.
                                                                                                                                                                       Ravnatelj: Marijan Žakelj

Spoštovani učenci in starši

Preteklo je šest tednov pouka na daljavo. Naj na začetku teh počitnic, ki smo si jih zaradi izrednih razmer vsi močno prislužili, izrazim veliko zahvalo za ves vaš vložen trud in za hitro prilagoditev na spletna orodja, ki jih naši učitelji po svojih najboljših močeh uporabljajo.
Želim vam prijetne in res doživete počitnice; naberite si energije, da bomo šolsko leto lahko čim bolj neokrnjeno pripeljali do konca.
Marijan Žakelj, ravnatelj

Stran 1 od 2912345...1020...Zadnja »