Z novim šolskim letom pričnemo v ponedeljek, 2. septembra.

Pouk za učence od 2. do 9. razreda se začne ob 8.00. Za učence od 4. do 9. razreda bosta prvi dve uri razredni uri,  potem bodo nadaljevali z rednim poukom po urniku, ki bo danes objavljen na spletni strani šole.

Sprejem prvošolčkov bo ob 8.15, v VNP (večnamenski prostor), v starem delu šole, kjer pričakujemo nove učence in njihove starše.

Bodoče prvošolce njihove učiteljice sprejemajo pri vhodu šolski park (pri Katerniku) od 7.40 ure dalje. Po sprejemu učenci v svojih razredih nadaljujejo s poukom.

Po pouku bodo oddelki podaljšanega bivanja po urniku do 16.00.

Kosila za učence v OPB in ostale učence bodo že prvi dan.

Prevoz učencev vozačev bo potekal po ustaljenem voznem redu, ki je objavljen na spletni strani šole. Vsi učenci vozači, ki se v šolo vozijo s kombiji in avtobusi, imajo pred in po pouku organizirano varstvo v učilnici varstva vozačev.

Učencem in njihovim staršem želimo miren in uspešen začetek, kot tudi nadaljevanje novega šolskega leta!